Menu

Sizzling Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sizzling Gems

Hrací Automat Sizzling Gems Online ZdarmaSpolečnost Novomatic opět vydala další hru ze Sizzling série. Tato se jmenuje Sizzling Gems a pojednává o drahokamech a klenotech. Jedná se o výherní automat zdarma, který vám nabízí malý rozsah herních možností. Co si však zamilujete je krásné grafické provedení a vysoké výplaty. Tato hra má 5 válců a 5 aktivních výherních linií. Počet výherních linií nemůžete změnit, ale každá výhra vám může přinést od 2 do 8 tisíc kreditů za každou výherní linii. Tento druh her je u společnosti Novomatic běžný, můžete vyzkoušet také hry Sizzling 6 a Rex.

Hrací Automat Sizzling Gems Online Zdarma

Maximální sázka na jedno zatočení je 10 000 kreditů. Mimo klasické wild a scatter symboly vám tento výherní automat nabízí i hazardní bonusovou hru. Sizzling Gems má velmi kvalitní hrací prostředí a podporuje hned několik jazyků, takže si ho opravdu oblíbíte. Navíc zde máte několik ovládacích prvků, které vám hru velmi usnadní.

No comments

Napsat komentář