Menu

Sizzling Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sizzling Gems

Hrací Automat Sizzling Gems Online ZdarmaSpolečnost Novomatic opět vydala další hru ze Sizzling série. Tato se jmenuje Sizzling Gems a pojednává o drahokamech a klenotech. Jedná se o výherní automat zdarma, který vám nabízí malý rozsah herních možností. Co si však zamilujete je krásné grafické provedení a vysoké výplaty. Tato hra má 5 válců a 5 aktivních výherních linií. Počet výherních linií nemůžete změnit, ale každá výhra vám může přinést od 2 do 8 tisíc kreditů za každou výherní linii. Tento druh her je u společnosti Novomatic běžný, můžete vyzkoušet také hry Sizzling 6 a Rex.

Hrací Automat Sizzling Gems Online Zdarma

 

Maximální sázka na jedno zatočení je 10 000 kreditů. Mimo klasické wild a scatter symboly vám tento výherní automat nabízí i hazardní bonusovou hru. Sizzling Gems má velmi kvalitní hrací prostředí a podporuje hned několik jazyků, takže si ho opravdu oblíbíte. Navíc zde máte několik ovládacích prvků, které vám hru velmi usnadní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti