Menu

Captain Nelson deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Captain Nelson deluxe

 Captain Nelson deluxe Automat Online ZdarmaCaptain Nelson Deluxe je dalším výherním automatem zdarma, který vytvořila vývojářská společnost Zeus Play. Tento hrací automat zdarma je inspirován jednou osobností z historie, a když mluvíme o historii ve spojení s výherními automaty, tak to vždy znamená spoustu dobrodružství se špetkou tajemnosti. Přesně to platí i pro tento výherní automat, ve kterém se setkáte s kapitánem Nelsonem, který byl jedním z těch nejobávanějších námořníků všech dob. Pokud patříte mezi hráče, kteří mají v oblibě opravdu dobré tematické automaty, tak jste na správné adrese. Grafická stránka tohoto automatu je opravdu dobrá a celý automat tak skvěle obohacuje. Jako celek je tento výherní automat povedeným kouskem, který na vás dýchne trochou historie.

 Captain Nelson deluxe Automat Online Zdarma

 

Pokud od hraní na výherních automatech zdarma očekáváte pořádnou dávku skvělé zábavy, tak si zahrajte právě Captain Nelson Deluxe. Tento automat je navržen opravdu skvěle a je tak garantováno, že se budete skvěle bavit. Co se týče samotné hry, tak se v tomto automatu setkáte s wild symbolem, který vám vyplatí až 5000x hodnotu vaší sázky. Navíc budou zdvojnásobeny všechny wild výhry získané i v rámci scatter výher. Jak jsme se vám už zmínili, vývojářská společnost Zeus Play si ponechává své bonusové mini hry pro tematické výherní automaty. A právě v tomto výherním automatu na jednu bonusovou mini hru narazíte. Stačí na válcích zobrazit tři symboly lodě na jedné výherní linii a bonusová hra bude spuštěna. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se nebojácně na tuto dobrodružnou cestu po boku kapitána Nelsona a objevte dosud neobjevená tajemství, která vás dovedou k novým úrovním. Čekají na vás poklady ukryté v bonusových hrách a ještě mnohem více.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti