Menu

Gold Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Star

 Gold Star Automat Online ZdarmaGold Star je 5-válcový automat zdarma s 20 fixními výherními liniemi a možnými masivními výhrami. Tento výherní automat pochází od odborného vývojářského týmu společnosti Red Tiger a po pravdě řečeno jsem už dlouhou dobu nehrál žádný automat online zdarma s podobně vysokými výhrami. Tento skvělý výherní automat zdarma se zlatem jen třpytí a vaším jediným úkolem je roztočit válce a něco z tohoto zlata vyhrát. Design automatu je naprosto úžasný a nenarazíte ani na nejmenší chybičku. To stejné platí i o skvělé grafické stránce a animacích. Dokonce i zvukový doprovod se k tématu automatu skvěle hodí.

 Gold Star Automat Online Zdarma

 

Mimo toho, že vám tento výherní automat zdarma přinese pytle plné zlata, vám také nabídne spoustu skvělé zábavy. Jeho ovládání je poměrně jednoduché a ovládací panel je uživatelsky přátelský. Abyste si tento automat užili opravdu naplno tak nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti s výherními automaty. Prvním krokem k zahájení hry je nastavení sázky, a to je ve srovnání s jinými výherními automaty zdarma v tomto odvětví velmi jednoduché. Ovládací panel umístěný ve spodní části herní obrazovky vám nabízí dvě tlačítka, + a -, s jejichž pomocí sázku nastavíte. Možnosti sázek jsou při tom velmi široké. Vyjádřeno v číslech to je od 0,2 do 500 dolarů. Tak široká škála je vhodná opravdu pro všechny úrovně hráčů, od naprostých nováčků až po profesionály.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti