Menu

Fenix Play 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fenix Play 27

Výherní Automat Fenix Play 27 Online ZdarmaPokud hledáte další titul z dílny Wazdan Gaming, tak je výherní automat zdarma Fenix Play 27 další skvělou hrou k přidání do vaší sbírky. Když zatočíte válci tohoto dobře vypadajícího automatu, budete mít šanci získat štědré ceny z fénixova hnízda.
Fenix play 27 je klasický výherní automat se třemi válci a až 27 výherními liniemi. Zavede vás na jedinečnou cestu k návštěvě antického Řecka, což určitě ocení fanoušci řecké mytologie. A cílem této cesty je najít fénixe.

Výherní Automat Fenix Play 27 Online Zdarma

 

Nejste-li obeznámeni s mýty o fénixovy, měli byste vědět, že se jedná o dlouho žijícího ptáka. Ten se pravidelně regeneruje nebo znovuzrodí a svůj nový život získává ze svého popele. Pokud věříte na znovuzrození, tak si zahrajte tuto hru a zjistěte naprosto přesně, co se stane.

Grafická stránka hry působí velmi krásně a barevně. Na válcích automatu najdete symboly šťavnatého ovoce zahrnující maliny, švestky, jahody, citróny, třešně, pomeranče, melouny a hrozny. Další symboly jsou červené sedmičky, zvony, slunce, zlaté mince, hvězdy a fénixové. Navíc ke krásné grafice nabízí tento zábavný automat pár speciálních funkcí, slušné ceny a řadu možností sázek. Fénix je tím nejdůležitějším symbolem a funguje jako wild symbol, který může nahradit všechny ostatní symboly. S tímto symbolem vaše šance na výhru zásadně rostou, protože budete mít více možností k vytvoření výherních kombinací.
Druhou speciální funkci aktivujete při vytočením všech sloupců se stejnými symboly. To vás učiní opravdu bohatými díky výhře obrovské částky násobené třemi. Výherní automat Fenix Play 27 je skvělou hrou s příjemnou grafikou, mnoha výherními řadami, obrovskými výhrami a dvěma speciálními funkcemi. Automat online zdarma, který si prostě musíte zahrát, pokud hledáte klasickou hru s něčím navíc. Rozhodně nebudete zklamáni, když se ponoříte do hraní tohoto automatu. Dává vám opravdu velkou šanci na výhru opravdového pokladu.

2 comments

  1. Miroslav napsal:

    Kde si mohu vybrat peníze?

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti