Menu

Goblins Gold CT

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Goblins Gold CT

Goblins Gold CT Automat Online ZdarmaVýherní automat Goblin’s Gold vytvořila společnost Casino Technology a jedná se o výherní automat s 5 válci, třemi řádky a 20 výherními liniemi. Hráči musí v tomto automatu spojovat stejné symboly ve směru zleva doprava. Tento výherní automat byl inspirován irskou tématikou, i když to na první pohled není tak jasné. Jedná se tak o příjemnou změnu vůči ostatním automatům plným zelených kopců, duhových prvků a zelených skřítků. Co zde ale chybět nesmí, jsou kotlíky plné zlata, čtyřlístky a symboly zlaťáků. Všechny tyto symboly můžete využít při tvoření výherních kombinací.

Goblins Gold CT Automat Online Zdarma

 

Design jednotlivých symbolů tohoto výherního automatu a jeho kvalita je vysoká. Symboly vypadají velmi realisticky. Díky spinům zdarma, wild symbolům, hazardní hře a násobitelům mohou hráči dosáhnout na mnohem více výher a mohou si domů odnést kapsy plné zlaťáků.

Před začátkem hry si hráči musí nastavit své sázky, které se mohou pohybovat od 0,01 na každou výherní linii. Nejnižší množnou celkovou sázkou tak je 0,20 mincí.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu se nachází také symboly hracích karet od kluka až po eso. Mezi tematické symboly patří čtyřlístky, zlaté zvonky a podkovy. Hlavním bonusovým symbolem je skřet. Tento symbol ve vás na první pohled vyvolá hrůzu, ale všimněte si, že se naklání nad hromadou zlatých mincí. Ta může být vaše. Tento symbol se nachází pouze na prostředním válci a jedná se o wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a doplnit tak chybějící výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti