Menu

Black Pharaoh

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Black Pharaoh

Black Pharaoh Automat Online ZdarmaVýherní automat Black Pharaoh vytvořila společnost Casino Technology na téma egyptských králů, kteří si chtěli podmanit co největší část afrického kontinentu.

Black Pharaoh Automat Online Zdarma

 

Výherní automaty nemají vždy nějaký doprovodný příběh, který by vám mohly vyprávět, ale to není případ automatu Black Pharaoh. Tento automat byl vytvořen za pomocí příjemné grafiky kombinující tmavé a světlé prvky, a to u klasických výherních automatů s ovocnými symboly jen tak neobjevíte. I když tento výherní automat na první pohled vypadá tmavě, neznamená to, že neobsahuje žádné barvy. Automat je při tom velmi zábavný pro začínající i zkušené hráče.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích a 20 výherních liniích. Na válcích mimo jiné také můžete narazit na wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma. Těšit se tak můžete i na bonusové funkce. Vaší maximální odměnou při tom bude až neuvěřitelných 25 000 kreditů, které představují to největší lákadlo. Sázení je v tomto výherním automatu také velmi jednoduché. Musíte se pouze rozhodnout o počtu vsazených mincí na výherní linii. Vaše sázka na všech 20 výherních linií se může pohybovat od 0,20 do 5,00.

Speciální funkce automatu

Wild symbolem tohoto automatu je černý faraon, který vám pomůže dotvořit výherní kombinace. Tento symbol se objevuje na druhém, třetím, čtvrtém nebo pátém válci. Nenajdete ho tak pouze na válci číslo jedna. Ve hře je také scatter symbol, který má podobu pyramidy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti