Menu

Immortal Romance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Immortal Romance

Hrací Automat Immortal Romance Zdarma OnlineImmortal Romance je úhledně vypadající výherní automat od společnosti Microgaming s gotickou atmosférou a strhujícím upířím tématem. Celá hra pojednává o zapovězené lásce, kde některé z jejích postav se šíleně milují, ale nemohou spolu být.

Tento pětiválcový výherní automat má 243 výherních linií a byl poprvé uveřejněn v prosinci roku 2011. Od té doby je naprostým hitem. Některým hráčům může jeho způsob hry připomínat jiný výherní automat od společnosti Microgaming s názvem Thunderstruck II, Immortal Romance nicméně obsahuje lepší speciální funkce.

Hrací Automat Immortal Romance Zdarma Online

 

Když jste vývojářem úchvatných titulů jako je Thunderstruck a jeho pokračování Thunderstruck II, pak je vám jasné, že když v rámci módní vlny roste dav fanoušků, musíte se zaměřit za něco odlišného. Microgaming zde spojilo nesmrtelnost upířího milostného příběhu s výherním automatem. Tento titul rychle hráčům připomene klasickou upíří ságu Twilight a také televizní show The Vampire Diaries. Fanoušci dalších romanticky laděných výherních automatů od Microgaming jako okouzlující The Dragon Lady nebo detektivní Victorian Villain si intenzitu online video automatu Immortal Romance opravdu užijí.

Tento úžasný hrací automat zdarma vám přinese něco více než jen pořádnou dávku zábavy. Po pravdě je tento výherní automat jedním z těch nejlepších dobrodružných automatů zdarma, které byly kdy vytvořeny. Tato nevšední hra vám poskytne náhled na verzi opravdové lásky v podsvětním prostředí. Mimo jiné ale nabízí i dary, které nikdo nemůže odmítnout. V tomto úžasném výherním automatu zdarma máte 243 možností na získání výher. Hra vypadá opravdu tvrdě, ale když se na ní podíváte zblízka, tak zjistíte, že tomu tak vůbec není. Po spuštění hry se před vámi objeví jedna z nejlepších graficky vytvořených upírů. Tento výherní automat je také naplněn různými bonusovými funkcemi jako wild symboly, scatter symboly, násobiteli, spiny zdarma a speciální bonusovou funkcí zvanou Wild Desire. Wild symboly jsou velmi důležité, protože mají schopnost nahradit běžné výherní symboly a vytvořit více výherních kombinací. Scatter symbol je zase vaším klíčem k bonusovým 10 spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti