Menu

4 of a King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

4 of a King

Hrací Automat 4 of a King Online ZdarmaVýherní automat 4 of King se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a jedná se o jednoduchý výherní automat s nádhernou grafickou stránkou a herním prostředím, ve kterém na vás čeká spousta výher. Při hraní tohoto výherního automatu se budete cítit, jako byste byli v opravdovém kasinu. Pozadí herní obrazovky je celé zelené a je na něm pouze několik různých ornamentů. Ovládání automatu si zažijete během několika málo okamžiků. Válce i celý průběh hry jsou totiž navrženy tak, aby byl váš herní zážitek co nejpříjemnější.

Hrací Automat 4 of a King Online Zdarma

 

Doprovodná hudba a zvukové efekty vám budou připomínat retro výherní automaty z padesátých let minulého století. Není na tom ale nic špatného, protože se tak budete moci ponořit do nefalšovaného herního světa.

Ovládací prvky automatu byly umístěny na spodní stranu herní obrazovky. Díky tomu můžete aktivovat takový počet výherních linií, který vám nejlépe vyhovuje.

Tlačítko spin slouží k roztočení válců, ale využít můžete také funkci automatického roztočení válců a při hraní se věnovat ještě nějaké jiné činnosti.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje několik symbolů a těch nejběžnějších je zde šest. Čtyři z nich jsou barevné karty, červená, žlutá, zelená a modrá. Karty jsou otočeny lícem dolů proto, abyste je mohli otočit v průběhu hraní a zjistit, zda se pod nimi skrývají čtyři králové. Mezi další symboly patří žena, muž a usměvavý krupiér. Pokud budete při hraní tohoto automatu úspěšní, čeká na vás opravdové bohatství.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti