Menu

Dice and Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dice and Fire

Hrací Automat Dice and Fire Online ZdarmaVýherní automat Dice and Fire je inovativní a velmi kontroverzní hrou, která se od očekávání většiny lidí od video automatu velmi liší. Automat je zpracován za použití 3D grafiky a pyšní se velmi elegantním herním rozhraním, které vám poskytne jedinečné herní zážitky.Tato hra je velmi originální s tou správnou atmosférou online casino automatu. Hraní je při tom opravdu jednoduché a celý automat je určen speciálně pro hráče milující rychlou hru. Navíc vám automat přináší spoustu výher, které ho řadí na špičku žebříčku.

Hrací Automat Dice and Fire Online Zdarma

Tématem tohoto výherního automatu jsou karty s hodnotou kostek. Celý automat ale funguje jinak než klasické výherní automaty. Válce můžete roztočit zleva doprava a narazit na pokerové kombinace nebo na kombinace black jacku. Mezi jednotlivými příklady existují rozdíly, které ale celou hru ještě vylepšují.

Funkce
Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců s 20 výherními liniemi, ale nenabízí žádný progresivní jackpot. Hráči si mohou vsadit od 0,01 do 50 na každou výherní linii. Ovládací tlačítka výherního automatu Dice and Fire se nachází přímo na válcích a možná vás překvapí. Překvapení se skrývá v mnohem vyšší možnosti nastavení, které hráčům dává větší kontrolu nad hrou. Pokud nastavíte rovnou celkovou sázku, tak přeskočíte nastavení sázek na každou výherní linii. Využít můžete také funkci automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti