Menu

Panda Wilds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Panda Wilds

Panda Wilds Automat Online ZdarmaV dnešní době si kasinové hry může zahrát opravdu každý a právě tento výherní automat vás virtuálně dostane do nádherné džungle, kde se setkáte s roztomilými pandami. Návrháři při tvorbě tohoto výherního automatu odvedli opravdu skvělou práci a už od pohledu je jasné, že se jedná o velmi kvalitní automat. Z pohledu designu se jedná o poklad a hraní na tomto výherním automatu rozhodně není žádnou ztrátou času. Na herní obrazovku vše naprosto přesně zapadá a nenarazíte na žádné nedokonalosti.

Panda Wilds Automat Online Zdarma

 

Co se týče barevnosti tohoto automatu, tak zde převažují tmavé odstíny červené barvy. Tato barva zároveň určuje styl automatu Panda Wilds. Jednotlivé symboly jsou zobrazeny na kontrastním pozadí a na pandy narazíte na každém kroku. Prezentace tohoto automatu je tak velmi lákavá.

Na spodní straně herní obrazovky se nachází ovládací prvky, které můžete použít pro nastavení vašich sázek. Při správném použití vás dovedou k těm nejvyšším výhrám. Celková sázka je zobrazena v tabulce v levém spodním rohu herní obrazovky. Na herní obrazovce napravo je pak zobrazena vaše celková sázka a zůstatek vašeho účtu. Výherní automat Panda Wild má dohromady 5 válců a 30 výherních linií. Znamená to, že má nespočet příležitostí na získání výher.

Speciální herní funkce

V tomto výherním automatu budete mít spoustu možností na získání divokých výher. Wild symboly automatu jsou expandující a zaberou vždy celý válec. Mimo expandujících wild symbolů je v nabídce i mini bambusová hra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti