Menu

Million Cents

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Million Cents

Hrací Automat Million Cents Online ZdarmaMillion Cents HD od společnosti iSoftbet je výherní automat zdarma, který je velmi zajímavý. Tento výherní automat si oblíbili především milovníci tematických hracích automatů. Maximální možná sázka je v tomto automatu nastavena na 10 euro. Bonusová výhra je při tom mnohem vyšší, rovných 1 000 000 centů. Tuto výhru samozřejmě můžete vyhrát pouze na aktivní výherní linii. Jinak můžete získat výhru 1000 mincí. Tento výherní automat ale bohužel nenabízí žádný progresivní jackpot.

Hrací Automat Million Cents Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu máte k dispozici ovládací prvky, které vám pomohou nastavit automat podle vašich potřeb. Nastavit si například můžete počet aktivních výherních linií tohoto pětiválcového automatu. Samozřejmost je také možnost nastavení hodnoty vsazených mincí a počtu vsazených mincí na aktivní výherní linii. Válce můžete jednoduše roztočit tlačítky spin nebo auto spin. Tlačítko spin roztočí válce pouze jednou, zatímco funkce automatické hry roztočí válce bez zastavení po předem stanovený počet her. O opravdové peníze si můžete zahrát po vaší registraci. Výherní automat Million Cents HD zdarma vám pomůže velmi snadno dosáhnout výher, které mohou být opravdu vysoké. Tou nejvyšší výplatou je, jak již bylo napovězeno, jeden milión centů, které se rovnají 100 eurům a čekají na vás při hře s maximální sázkou. Tento výherní automat je zkrátka mezi hráči velmi populární. Navíc zde narazíte i na úžasné herní funkce, které hře dodávají na lákavosti. Hra je vhodná opravdu pro všechny hráče a vůbec nezávisí na jejich věku ani úrovni. Pro každého fanouška je to pak povinná položka na seznamu her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti