Menu

Sahara Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sahara Queen

Automat Sahara Queen Online ZdarmaVýherní automat Sahara Queen je naprosto jedinečný. Saharská královna je jednou z těch nejmocnějších královen na světě, která mimo jiné vlastní truhlici plnou pokladů. Některé z nich si nyní pomocí tohoto výherního automatu zdarma můžete domů odnést i vy. Aktivujte 50 výherních linií tohoto výherního automatu a těšte se na celou řadu bonusových funkcí. Zahrát si můžete vsazením od 1 centru až po 10 dolarů na každou výherní linii.

Při aktivování všech 50 výherních linií tak můžete vsadit až 500 dolarů, což zní jako obrovské lákadlo pro všechny vysoké sázkaře. Tento výherní automat má střední rozptyl výher, což znamená, že je asi tak stejně rizikový jako štědrý. Pravděpodobnost výhry se nachází přesně uprostřed. Jackpot zde dosahuje obrovské hodnoty 25 000 mincí a platí také, že čím vyšší budou vaše sázky, tím vyšší také budou vaše výplaty.

Automat Sahara Queen Online Zdarma

 

Když je řeč o tématu, tak co může být záhadnějšího než téma pojednávající o starověkém Egyptu? Toto téma je velmi přitažlivé i pro ty hráče, kteří se třeba o Egypt nebo o historii vůbec nezajímají. Na trhu s výherními automaty existuje i spousta jiných tvůrců výherních automatů zdarma zpracovávajících podobné téma, ale tento se od nich odlišuje. Narazíte v něm například na symbol hada, kočky (ta zde prostě nemůže chybět) a nádherné ženy.

Poslední zmíněný symbol je wild symbolem, který se navíc může rozrůst na celý válec. Tato funkce je zde velmi ojedinělá a jedná se o esteticky dokonalý zážitek. Mimo jiné to ale znamená také více šancí na vytvoření výherních kombinací a získání výher. Scatter symbolem je logo tohoto výherního automatu, které vám vyplatí výhry nezávisle na jeho pozici na válcích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti