Menu

Treasure of Shaman

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Treasure of Shaman

Výherní Automat Treasure of Shaman Online ZdarmaVýherní automat Treasure of Shaman můžete najít na všech platformách společnosti Fugaso. Téma tohoto výherního automatu je propojeno s okultními rituály zahalenými tajemstvími, kterým žádná lidská mysl nedokáže porozumět. Celý tento výherní automat byl určen šamanům, kteří pochází z tropických oblastí.

Výherní Automat Treasure of Shaman Online Zdarma

 

Výherní automat Treasure of Shaman se rozkládá na pěti válcích s 20 výherními liniemi. Sázky se v tomto automatu mohou pohybovat až do 10 mincí na každou výherní linii a jejich hodnotu si můžete nastavit od 1 centu až do 10 dolarů. Tyto hodnoty pochází z oficiální demo verze tohoto automatu, která je dostupná na internetových stránkách výrobce. Je ale možné, že některá online kasina mají nastaveny své limity výše.

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici celkem 8 běžných symbolů, bonusové symboly, speciální funkce, spiny zdarma, wild symboly a scatter symboly. Po získání výhry je také možné uhodnout jednu ze čtyř nabízených karet a zdvojnásobit tak vaši aktuální výhru. V tomto případě ale také podstupujete riziko, že vaši výhru v souboji s krupiérem prohrajete. V případě shody tažených karet bude dané kolo vynulováno.

Herní symboly

Výherní automat Treasure of Shaman obsahuje 5 symbolů hracích karet a tři symboly rituálních masek. Tyto symboly představují běžné herní symboly. Wild symbolem tohoto automatu je jeho logo a scatter symbolem je samotný šaman. Bonusovým symbolem je pak šamanova chatrč.

Pro aktivaci bonusové hry musíte použít symbol šamanovy chatrče. Poté můžete vybírat z nabízených skrýší a snažit se tak najít, kde je schovaný poklad. Všechny výhry jsou vynásobeny hodnotou násobitele a vaší sázky. Za čtyři nebo pět bonusových symbolů získáte násobitele v hodnotě od 5 do 27 a navíc můžete otevřít dvě truhlice s pokladem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti