Menu

Fruit Cocktail 7

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Cocktail 7

Hrací Automat Fruit Cocktail 7 Online ZdarmaVýherní automat Fruit Cocktail 7 je automatem s tématem ovoce, které ho dělá rozhodně velmi chutným. Tento výherní automat vás přenese na horkou mořskou pláž, kde můžete mixovat všechno nabízené chutné ovoce do formy energetických drinků. Výherní automat je plný chutného ovoce, které na nabízených 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi pořádně rozehřálo sluníčko. Zahrajte si tento výherní automat a umixujte si své speciální drinky ve formě spousty úžasných výher.

Hrací Automat Fruit Cocktail 7 Online Zdarma

Pokud chcete získat ten nejlepší koktejl, tak budete potřebovat spoustu různého ovoce, které tento výherní automat nabízí. Ovocné symboly můžete řadit na válcích nezávisle na jejich typu a výherní linii, vždy však směrem zleva doprava. K dispozici budete mít dva speciální symboly, které do tohoto automatu přidal jeho tvůrčí tým. Tím vám zajišťuje získání těch nejlepších výher.

  • 7 je symbolem, který může nahradit všechny ostatní symboly mimo symbolu Bar.
  • Bar je symbolem spouštějícím bonusovou hru výherního automatu Fruit Cocktail 7. Za 3, 4 nebo 5 těchto symbolů aktivujete 1, 3 nebo 10 bonusových spinů zdarma.

Koktejlové bohatství

Tento herní automat má již spoustu fanoušků, kteří milují ovocné výherní automaty s veselým designem a spoustou zábavných funkcí. Když si namícháte vlastní koktejl, tak můžete vyhrát. Zahrát si můžete jen tak pro zábavu nebo i o reálné peníze. A navíc se pro hraní nemusíte vůbec nikde registrovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti