Menu

Crystal Mystery

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crystal Mystery

Crystal Mystery Automat Online ZdarmaCrystal Mystery je jedním z nejzábavnějších a nejhranějších výherních automatů zdarma na celém světě. Tento úžasný výherní automat zdarma nám umožňuje využít poklady starověkých obyvatelů Jižní Ameriky a tamních pyramid. Stačí jen sbírat záhadné lebky tvořené z krystalů. V podstatě se jedná o video automat s 5 válci a 10 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti GameArt. Tento výherní automat zdarma je mezi milovníky online automatů velmi oblíbený zvláště pro svoji velkou štědrost a vysoké výhry. Téma automatu pak vypráví o slavném zlatém městě Eldorádu, které je v současné době legendou. A pro zachování správného zlatého dojmu této automatové hry, je zlatem inspirováno i její pozadí.

Crystal Mystery Automat Online Zdarma

 

Všechny grafické prvky, včetně pozadí, jsou jednoduše úchvatné a nebudete z nich moci odtrhnout oči. Automat také naprosto fantasticky pracuje s těmi nejnovějšími dostupnými technologiemi. Nečekejte ale nic složitého, tento výherní automat zdarma je velmi jednoduchý na ovládání. V samotném hraní nepanují žádné záhady a dokonce i začínající hráči se v automatu zorientují během několika málo minut. Abyste mohli začít hrát, musíte si nejdříve nastavit hodnotu sázky na jednu výherní linii. Počet výherních linií ale změnit nelze. Sázku můžete ovlivnit pouze nastavením její hodnoty pomocí několika ovládacích tlačítek. Výše výher pak také závisí na výši vašich sázek. Čím vyšší sázky, tím vyšší výhry. Mimo to má tento výherní automat také bonusovou mini hru, která vám dovolí vaše sázky zdvojnásobit. A pokud je váš herní rozpočet dostatečně vysoký, můžete klidně využít i funkci automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti