Menu

Golden Lotus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Lotus

Výherní Automat Golden Lotus Online ZdarmaGolden Lotus je dalším zlatým výherním automatem zdarma pocházejícím z dílny vývojářské společnosti Red Tiger. Téma automatu ale také vychází z Číny a jejich kultury. Naprosto vše, včetně pozadí, grafické stránky, animací, symbolů a zvukových efektů, je nějakým způsobem spojeno s Čínou. Je pravdou, že existuje už spousta dalších výherních automatů s tímto stejným tématem, ale tento výherní automat online zdarma je jedinečný a zábavný svým zvláštním způsobem. Tím nejdůležitějším prvkem tohoto automatu je zlatý lotus. Mimo to, že tento výherní automat zdarma tento lotus zlatě rozzáří, vyplatí vám také vysoké a hodnotné peněžní výhry.

Výherní Automat Golden Lotus Online Zdarma

 

Design tohoto automatu je velmi atraktivní a plynulý a to stejné platí i o samotném průběhu hry. Tím nejdůležitějším prvkem je ale jeho jednoduché ovládání. Hráči se nemusí řídit žádnými těžkými pravidly a dokonce i méně zkušení hráči tomuto automatu porozumí v jednom okamžiku. Pokud se i tak necítíte, můžete využít i verzi zdarma, která je dostupná online a zahrát si s virtuálními penězi. Tím nejdůležitějším při hraní výherních automatů zdarma je nastavení sázek. V tomto výherním automatu se sázky pohybují od 0,2 do 500 dolarů a naprosto vše ostatní se odvíjí od hodnoty vámi vsazené částky. Když zvýšíte sázku, tak se zvýší i vaše výhry. Pokud ale nechcete podstoupit příliš vysoké riziko, je lepší začít s nižšími sázkami. K dispozici máte celkem 5 válců a vsadit si můžete na 20 fixních výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti