Menu

Imperial Palace

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Imperial Palace

Automat Imperial Palace Online ZdarmaImperial Palace je pětiválcový výherní automat zdarma s 20 fixními výherními liniemi. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti Red Tiger, která je světoznámou společností známou hlavně pro své vysoce kvalitní výherní automaty. Společnost Red Tiger je ale také známá pro svoji sbírku výherních automatů zdarma inspirovaných čínskou kulturou, a právě tento výherní automat zdarma je jedním z nich. Zároveň se jedná i o jeden z těch nejlépe navržených hracích automatů zdarma, který je na trhu momentálně dostupný. Grafická stránka tohoto výherního automatu je opravdu nádherná a vztahuje se to i na použité animace. Některé z nich jsou velmi uvolněné. V tomto skvělém výherním automatu zdarma se setkáte se dvěma druhy symbolů.

Automat Imperial Palace Online Zdarma

 

Prvním a důležitějším druhem symbolů jsou symboly tematicky sladěné s tématem starověké čínské kultury a jejích pokladů. Tyto symboly mohou tvořit výherní kombinace, které splní i vaše nejtajnější přání. Některé z těchto symbolů jsou bonusovými symboly. Tím nejdůležitějším bonusovým symbolem je symbol wild, který je vaším klíčem k tomu nejvyššími jackpotu tohoto automatu v hodnotě 1000násobku vaší sázky. Mimo to má tento symbol nádherné čínské princezny schopnost aktivovat spiny zdarma. Druhou skupinou použitých symbolů jsou symboly s nižší hodnotou, které představují symboly písmen a čísel. Ovládání tohoto automatu zdarma je stejné, jako u jakéhokoli jiného výherního automatu od společnosti Red Tiger a jeho ovládací panel patří k těm nejvíce uživatelsky přátelským panelům v herním průmyslu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti