Menu

Joker 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Joker 81

Automat Joker 81 Online ZdarmaVítejte u další perly z Kajot dílny. Tentokrát nečekejte žádné bonusové hry, scatter symbola atd. Tato hra je tak jednoduchá, že jí musí pochopit úplně každý. Jako správný Kajot automat, i Joker 81 předčí v hratelnosti, grafice i uživatelské přívětivosti většinu dnešních automatů online. Nabízí celkem 7 výherních linií v základní hře. Proč v základní hře?

Automat Joker 81 Online Zdarma

  • Symbol zeleného Kajot žolíka nahrazuje všechny symboly automatu
  • Nejdůležitější věc při hraní tohoto automatu zdarma je to, že pokud se kdekoli na válcích objeví symbol Kajot, rázem se počet výherních linií z pouhých sedmi zvedne na nepřekonatelných 81. Víc linií na čtyřválcovém automatu zdarma nenajdete. Výhry s Kajot žolíkem jsou proto několikanásobně vyšší, než bez něho.

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

2 comments

  1. Black napsal:

    Vyhra 4.570.000 🙂

1 Pings/Trackbacks for "Joker 81"

Napsat komentář