Menu

Frog King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Frog King

Automat Frog King Online ZdarmaTento Kajot automat zdarma nás zavede za žabím králem. Ale nebojte se, nebudete ho muset líbat, aby nabídl výhru, na tu je zde šancí dost. Tento online automat nabízí hru na pěti válcích a symboly se budou řadit na celkem pět výherních linií. Zdánlivě menší počet linií může na první pohled klamat, ale výhry na nich dosažené jsou o to větší. U automatů Kajot je samozřejmostí nádherná grafika a skvělá hratelnost, a jinak tomu není ani v případě Frog Kinga.

Automat Frog King Online Zdarma

 

  • Symbol žolíka nahrazuje všechny symboly na hracím poli
  • Scatter symbol na minimálně třech válcích kdekoli na hrací ploše přináší Scatter výhru. Tato výhra nemusí být součástí žádné výherní linie.
  • Alespoň tři Scatter symboly seřazené v jedné z výherních linií vyhrává Otočení zdarma(Freespins). Během těchto otoček máte zároveň šanci na dosažení tzv. Mystery win(záhadné výhry)

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti