Menu

Joker Star 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Joker Star 81

Automat JokerStar 81 Online ZdarmaVítejte u dalšího nádherného automatu zdarma. Joker Stars 81 je 4-válcový automat od společnosti Kajot, která je svými bezchybnými automaty již dobře známa. Symboly jsou opět krásně zpracované a animace automatu je plynulá. Oproti ostatním automatům je JokerStars vybaven jednou velice příjemnou věcí. Tou je násobení výher, podobně jako u automatu Multiplay 81. Multiplay je v současnosti jedním z nejvíce hraných automatů v kamenným hernách, ale Joker Star mu velice zdatně konkuruje, ostatně přesvědčte se sami.

Automat JokerStar 81 Online Zdarma

  • Automat nabízí 4 válce a 81 výherních linií
  • Symbol Kajot žolíka nahrazuje všechny symboly ve hře a násobí výhry dosažené pomocí nich
  • 1 Symbol Kajot žolíka v kombinaci = Výhra * 2
  • 2 Symboly Kajot žolíka v kombinaci = Výhra * 4
  • 3 Symboly Kajot žolíka v kombinaci = Výhra * 8
  • 4 Symboly Kajot žolíka v kombinaci = Ráj Výher

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

2 comments

  1. kristyna napsal:

    Je to skvele

1 Pings/Trackbacks for "Joker Star 81"
  1. […] stal pojetí. Stylem hry Online výherní automat zdarma nejvíce připomíná automaty jako je Joker Star 81, Joker 81 a Karaoke King. Automat zdarma kromě grafiky a hratelnosti Kajot automatům vlastní […]

Napsat komentář