Menu

Submarine

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Submarine

Automat Submarine Online ZdarmaPonořte se v ponorce za nejvyššími výhrami! Automat Submarine Online Zdarma je 5-válcový Kajot online automat, který nabízí 9 výherních linií. Patří mezi starší Kajot automaty, ale hraje se stále dobře. Tak na co čekáte, vrhněte se s kapitánem ponorky prozkoumat mořské dno a najít poklad v podobě nadité peněženky!!

Automat Submarine Online Zdarma

 

  • Automat nabízí 5 válců a 9 výherních linií
  • Výhry se na automatu Submarine Zdarma počítají zepředu i zezadu hracího pole
  • Po dosažení tří symbolů ponorky kdekoli na válcích automatu, vyhráváte Bonusovou Submarine hru a otočky zdarma
  • Při bonusové hře můžete označit některý z pěti válců, který se během bonusové hry celý změní na žolíky a skoro každý spin automatu přinese výhru
  • Výhry během bonusové hry jsou násobeny třemi, nejvyšší výhra se dá tedy docílit právě během těchto otoček

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti