Menu

Hot Factor

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Factor

Automat Hot Factor Online ZdarmaAutomat Hot Factor je taktéž známý z většiny heren v republice. Vyskytuje se na novějších verzích video loterijního terminálu Kajot. Při hře tohoto automatu zdarma online se pořádně zapotíte. Ale u nás se bát nemusíte, přinášíme ho jako vždy online, zdarma a bez registrace.

Automat Hot Factor Online Zdarma

 

  • Automat je vybaven čtyřmi válci a nabízí 81 výherních linií, což je na počet válců maximum. Žádná výhra Vám proto neunikne
  • Symbol žolíka nahrazuje všechny symboly ve hře
  • Výhra se počítá pouze po dosažení kombinace čtyř stejných symbolů
  • Po každé výhře se doplní nad válci jedno písmenko z nápisu HOTFACTOR, a naposledy x2. Pokud svítí x2, Vaše další výhra bude dvojnásobena, přejte si proto, aby právě tato kombinace byla co nejlepší.

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti