Menu

Demon Master

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Demon Master

Automat Demon Master Online ZdarmaNetradičně pojatý 3-válcový automat zdarma, který se nese v duchu tajemné atmosféry démonů. Ale šancí na výhru přináší víc než dost. Vyzkoušejte tento online automat zdarma bez registrace a omezené doby hraní. Tento Kajot automat naleznete v každé herně a přináší spoustu zábavy!

Automat Demon Master Online Zdarma

 

  • Automat nabízí tři válce a 27 výherních linií. Pokud se na každém válci objeví stejný symbol, vyhráváte vždy
  • Pokud se objeví kombinace 9 stejných symbolů, tzv. plátno – výhra se dvojnásobí
  • Symbol žolíka (v tomto případě Vampíra) nahrazuje každý symbol ve hře
  • Pokud se na válcích objeví nápis DE-M-ON, vyhráváte 10 otočení zdarma
  • Výhry v bonusových otočením se zdvojnásobí pokaždé, když se na prostředním válci objeví symbol M. Tento symbol násobí pokaždé celou doposud dosaženou výhru

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti