Menu

Big Apple

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big Apple

Automat Big Apple Online ZdarmaVítejte na zahradě plné ovoce. Jak již název napovídá, v této zahradě jsou nejsladší jablíčka, která Vám přinesou jednoznačně nejvyšší výhry! Ochutnejte všechno ovoce v tomto úžasném 3-válcovém výherním automatu zdarma od společnosti Kajot.

Automat Big Apple Online Zdarma

 

  • Automat má 27 výheních linií, nezáleží proto na tom, kde se symbol objeví, stejný symbol na každém válci znamená vždy výhru
  • Symbol žolíka nahrazuje všechny symboly ve hře, pouze s výjimkou symbolu Big apple
  • Bonusová hra – Podaří-li se Vám dosáhnout výherní kombinace s minimálně třemi symboly Big apple, spouštíte bonusovou hru. Během této hry točíte zdarma a záleží na počtu jablíček na válcích automatu. Otočky zdarma jsou celkem tři, ale nemusíte je využít všechny. Je pouze na Vás, chcete-li si dosaženou výhru ponechat, nebo budete riskovat a necháte válce protočit znovu.

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti