Menu

Fruit Machine 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Machine 27

Automat Fruit Machine 27 Kajot Online ZdarmaPředstavujeme Vám zbrusu nový automat zdarma. Jedná se o 3-válcový automat, kde výhry spojuje 27 výherních linií. Tento výherní automat zdarma obsahuje na jiných automatech jen stěží viditelnou funkci postupného zvyšování násobitele. V praxi to funguje následovně:

Automat Fruit Machine 27 Kajot Online Zdarma

 

Jak jsem již říkal, výherních linií automat nabízí 27, což v praxi znamená, že pokud se na všech třech válcích objeví stejný symbol, vyhráváte. Další funkce automatu je postupný násobitel. Pokaždé, když se na hracím poli automatu objeví zelený Kajot Bonus Bar, výše násobitele v pravém horním rohu se o jeden stupeň zvedne a Vaše příští výhra bude násobena o aktuální hodnotu násobitele!! Z obyčejných třešní se tak může stát opravdu pěkná výhra. Další násobitel tohoto automatu Kajot Zdarma přichází na řadu, pokud dosáhnete kombinace 9 shodných symbolů, tzv. plátno. Vaše výhra bude poté zdvojnásobena.

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti