Menu

London Pub

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

London Pub

Automat London Pub Online ZdarmaVítejte v Londýnském Pubu! Pub je jiný výraz pro bar, hospůdku, nebo restauraci. A právě zde se bude odehrávat i hra na tomto automatu online. Již použité symboly jsou jak vystřižené z uklidňujícího večerního posezení. Whisky, dýmka, či sklenice nachlazeného Guinnesu Vám nepřinesou pouze osvěžení, ale také výhry, o které zde jde především. Tento automat zdarma nabízí 81 výherních linií na celkem čtyřech válcích.

Automat London Pub Online Zdarma

 

  • Výhry platí zleva doprava, automat nabízí 81 výherních linií, což je na nabízený počet válců maximální množství
  • Symbol hodin – Při dosažení symbolu hodin na středové výherní linii získáváte tzv. Clock bonus, kde si můžete jako na ciferníku klasických analogových hodin vylosovat násobek Vaší výhry. A může to být až dvanáctinásobek. Toto je hlavní odlišnost od ostatních automatů podobného ražení.
  • Symbolů je zde sice méně, než na ostatních automatech, ale tím pádem máte větší šanci na dosažení výhry

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

2 comments

  1. Black napsal:

    vYHRA 1.840.000 🙂

1 Pings/Trackbacks for "London Pub"

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti