Menu

Aztecs Empire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztecs Empire

Automat Aztecs Empire Online ZdarmaStejně jako zlato Aztéků se na Vás v tomto automatu zdarma vrhne záplava výher. Tento 5-válcový automat zdarma nabízí 10 výherních linií, na kterých platí výhry zleva i zprava. To samozřejmě pomůže při jejich dosahování. Symboly sice nejsou stejné, jako jsme zvyklí u ostatních automatů Kajot Zdarma, ale svojí propracovaností jistě nezklamou srdce žádného hráče.

Automat Aztecs Empire Online Zdarma

 

  • Symbol žolíka nahrazuje jakýkoliv symbol na automatu, pouze s výjimkou Scatter symbolu.
  • Scatter symboly vyhrávají nejméně tři, a nemusí být srovnány ve výherní linii
  • Symbol Aztécké princezny – pokud se Vám srovnají kdekoli tři tyto symboly, vyhráváte Freespins (otočky zdarma). Těch je celkem 10 a při každém lichém freespinu jeden válec stojí a jeho symboly se promění v symboly žolíka

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

One comment

  1. pavel napsal:

    1 200 000 🙂

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti