Menu

Lucky Dollars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Dollars

Automat Lucky Dollars Online ZdarmaŠťastné dolary. Tak zní přeložený název tohoto 4-válcového automatu zdarma, který svým celkovým provedením, a hlavně grafikou malinko vybočuje z řady ostatních automatů Kajot Zdarma. Hlavně poměr velikosti symbolů k velikosti válců je u této hry menší, než je zvykem. Nic to ale nemění na hratelnosti a zábavě, které si s tímto online výherním automatem užijete víc než dost.

Automat Lucky Dollars Online Zdarma

  • Automat nabízí 4 válce a 81 výherních linií
  • Pokud na prostřední výherní linii dosáhnete kombinaci čtyřech symbolů dollaru, můžete aktuální výhru až dvanáctkrát znásobit. Jedná se o podobnou funkci, jakou disponuje např. automat London Pub zdarma

Zvyšování výher na automatech Kajot

Další super funkce všech automatů Kajot Zdarma je populární zvyšování dosažených výher. Pokaždé, když se Vám na válcích automatu srovná jakákoli výherní kombinace, máte možnost výhru zdvojnásobit. Na výběr máte z klasické dvojice barev, a to červenou a černou, nelekněte se ale, když přijde modrá!!

Modrá barva je to nejlepší, co se Vám může stát. Doposud dosažená výhra se uloží a už o ni nemůžete přijít, ale můžete se jí pokusit ještě donekonečna násobit.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

2 comments

  1. františek napsal:

    hrají rád.děkují

  2. ladislavstefan napsal:

    nová hra tak uvidím

Napsat komentář