Menu

Lucky Fishing

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Fishing

Lucky Fishing Automat Online ZdarmaHrací automat zdarma Lucky Fishing je hrou založenou na populárním rybářském tématu a obsahuje celkem 5 válců s 20 výherními liniemi. Tento výherní automat má bonusové funkce, které vám vyplatí slušnou výhru až v hodnotě 10 000 mincí při každém zatočení. Grafická stránka je kreslená, veselá a nenarazíte na absolutně žádné zádrhely.

Lucky Fishing Automat Online Zdarma

 

Herní funkce

Ve chvíli, kdy se válce zrovna netočí, se zvukový doprovod hry podobá chytání ryb. Ojediněle prolomí hrobové ticho zazpívání ptáků, které ozvláštní jinak monotónní hru. 20 výherních linií tohoto výherního automatu je standardním počtem a hráči si mohou navíc zvolit i z širokého rozsahu sázek od 1 centu až po 5 dolarů. Nastavení automatu si lze také upravit tak, aby byly deaktivovány všechny zvuky i animace. Navíc hráči mohou využít i automatické hry.

Herní symboly

Tento výherní automat má velké množství hodnotných výherních kombinací, které jsou doplněny kombinacemi průměrnými i nižšími. Výherní automat Lucky Fishing obsahuje symbol raka, který je wild symbolem. Když na válcích zobrazíte 5 těchto symbolů, tak získáte 10 000 mincí. Za 4 tyto symboly vyhrajete 1000 mincí, za 3 wild symboly si na herní účet připíšete 100 mincí a nakonec za 2 symboly vyhrajete 10 mincí. Wild symboly ale také nahrazují ostatní běžné herní symboly, ale nemohou nahradit scatter symboly ani bonusové symboly.

Fialový rybář je nejhodnotnějším běžným symbolem, který vám vyplatí 500 mincí. Červený rybář vám pak přinese mincí 300. Scatter symbolem tohoto automatu je červená a žlutá ryba a bonusový symbol má podobu šťastného rybáře sedícího ve člunu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti