Menu

Witches Cauldron

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Witches Cauldron

Witches Cauldron Automat Online ZdarmaVýherní automat Witches Cauldron je vybaven skvělými detaily, které celou hru změní v zábavnou a výnosnou záležitost. Téma tohoto automatu je staronové a týká se šíleného Halloweenu. Na horní straně i na levé straně herní obrazovky je plno malých žabiček, které poskakují kolem válců. Narazit také můžete na wild symboly nebo dvě bonusové hry. Wild symbolem není nic jiného než černá kočka.

Witches Cauldron Automat Online Zdarma

Herní symboly

Jakmile se pustíte do hraní tohoto automatu, tak se budete cítit zaneprázdněni. Po roztočení válců se ale před vámi objeví prázdná místnost v zapomenutém hradu, kde si čarodějnice chystají své tajné lektvary. Skvělým detailem je občasný strašidelný smích doprovázený měkkou hudbou. Jednotlivými symboly automatu jsou ptáčci v láhvi, čarodějnice, hadi, časomíra a karetní symboly. Několik symbolů bylo tak nazdobeno, že je na první pohled nejde rozeznat. Některé symboly při výhře spustí dokonce bonusové animace. Tím nejdůležitějším symbolem je ale vyzáblá kočka.

Herní funkce

Spiny zdarma jsou standardní součástí tohoto výherního automatu, které vám umožní po určitou dobu hrát bez placení. Užijete si ale také jedinečný kotlíkový bonus, ve kterém bude vaším úkolem najít ingredience k vašemu kouzelnému lektvaru. Tento automat obsahuje celkem 5 válců s 20 výherními liniemi, které jsou flexibilní. Jejich počet si tedy můžete nastavit podle sebe. Hodnota sázek se pohybuje v rozmezí od 1 centu až po 5 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti