Menu

Crazy Jungle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crazy Jungle

Výherní Automat Crazy Jungle Online ZdarmaCrazy Jungle je moderní výherní automat, který se nechal inspirovat africkou divokou přírodou. Celkem se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Hlavními funkcemi tohoto automatu jsou scatter symboly, wild symboly a bonusové symboly. Tématem tohoto výherního automatu je záhadná africká džungle. V automatu tak narazíte na celou velkou Afriku doprovázenou těmi nejlepšími animacemi.

Výherní Automat Crazy Jungle Online Zdarma

Tento výherní automat má celkem tři speciální symboly, které vám také mohou vyplatit výhry. Jedná se o papouška, který má funkci wild symbolu, hada, který má funkci scatter symbolu a opice, která má funkce bonusového symbolu. Papoušek může nahradit všechny ostatní hrací symboly a při jeho využití k vytvoření výherních kombinací vás obdaří štědrými výhrami i násobiteli.

Speciální funkce

Na spiny zdarma nebylo v nabídce tohoto výherního automatu zapomenuto. Spustíte je zde scatter symbolem hada. Tento symbol se pro aktivaci spinů zdarma musí zobrazit zároveň na prvním i na pátém válci. Aktivovat tak můžete celkem 5 spinů zdarma. Opice je vaším klíčem k bonusové hře. Musí se ale objevit na třech prostředních válcích a musí být na aktivní výherní linii. Během bonusové hry můžete získat trs banánů, který vám přinese násobitele 20x až 300x. Vaše výhra tak záleží na tom, kolik banánů dokážete získat. V tomto výherním automatu si můžete vsadit celkem na 15 výherních linií, při čemž každou z nich aktivujete jednou mincí. Jackpotovým symbolem je lev, který vynásobí vaši sázku celkem 9000x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti