Menu

Merry Bells

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Merry Bells

Automat Merry Bells Online ZdarmaVýherní automat Merry Bells je vánočně laděnou automatovou hrou, která je většinu času opravdu kouzelná. Překvapí vás sněhové vločky, které se vznášejí na zem a spousta rodin, které se schází dohromady. Chybět nebude samozřejmě ani Santa Klaus, který všem přítomným nadělí dárky. Dárek, kterým budete obdařeni při hraní tohoto výherního automatu vy, je peněžní výhra. Jednotlivé symboly na válcích byly inspirovány tímto ročním obdobím a svátky. Příkladem symbolů jsou například zvonečky. Je na čase si užít vše, co vám tento výherní automat nabízí. Tedy alespoň pokud věříte, že jste se chovali celý rok dobře.

Automat Merry Bells Online Zdarma

Vánoční zvonečky jsou jedním z nejtypičtějších symbolů těchto svátků. Válce zabírají podstatnou část herní obrazovky, ale jsou nádherně vyzdobeny vánoční dekorací a hromádky sněhu. Jednotlivé symboly pak také reprezentují prvky Vánoc.

Hudební atmosféra tohoto automatu jde v tónu vánočních koled, které jsou adaptovány tak, aby hráče provázely celou hrou. Při hraní budete mít k dispozici celkem 25 výherních linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích se třemi řádky. Musíte ze sebe při hraní vydat ale to nejlepší, aby na válce padaly ty nejhodnotnější výherní kombinace. Těm samozřejmě také budou odpovídat i peněžní výhry.

Speciální symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je Santův dům, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak získat ještě více výherních kombinací. Santův dům je zároveň velmi hodnotným symbolem, který vám vyplatí 10 000x hodnotu vaší sázky. Bonusovým symbolem jsou Santovi sáně a scatter symbol má podobu vánočního stromečku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti