Menu

Great Reef

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Great Reef

Hrací Automat Great Reef Online ZdarmaVýherní automat Great Reef je domovem mnoha nevyzvednutých pokladů. Tento herní automat zdarma zpracovává podmořské téma, které je známé pro spoustu hráčů. Očekávejte tedy velké množství různých rybek a dalších mořských živočichů a těšte se také na opravdu vysoké výhry. Navíc si vyzkoušíte potápěčskou výstroj, kterou v některých chvílích budete potřebovat.

Hrací Automat Great Reef Online Zdarma

Výherní automat Great Reef přenese hráče na samotné dno oceánu, kde se mohou setkat se spoustou přátelských kreatur. Válce automatu jsou poloprůsvitné, což také připomíná podmořské prostředí. Průběh hry je velmi jednoduchý a je naprosto oproštěn od všech detailů. Na spodní straně herní obrazovky se nachází několik korálů, které vytváří skvělý kontrast na jinak celistvém modrém pozadí s několika bublinkami, které se vznášejí k vodní hladině. Výherní automat Great Reef má celkem 5 válců se třemi symboly a 25 výherními liniemi. Pod válci se nachází několik ovládacích tlačítek, které mají podobu knoflíků. Ty mohou hráči využít k nastavení počtu aktivních výherních linií a velikosti sázek.

Symboly

Běžnými symboly tohoto výherního automatu jsou tropické ryby, mořský koník a hvězdice. Za tyto symboly získáte nižší výplaty, které se ale budou na válcích objevovat mnohem častěji. Těmi nejhodnotnějšími herními symboly jsou žralok a želva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti