Menu

All For One

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

All For One

Automat All For One Online ZdarmaAll For One není jen dalším výherním automatem zdarma. Tento automat je zároveň příběhem, který se dokáže dotknout našeho vnitra mnohem více, než byste čekali. Hlavní linie příběhu tohoto skvělého výherního automatu zdarma je inspirovaná románem, který byl napsán ve Francii v 17. století proslulým a slavným romanopiscem Alexandrem Dumasem. Ten stejný příběh inspiroval i mnohá další mediální díla, ale neznám žádný jiný výherní automat zdarma, který by právě toto téma zpracovával. Ve světě výherních automatů zdarma se tak jedná o něco naprosto nového, čerstvého a svěžího. Hlavní příběh je velmi dobrodružný a opravdu zábavný a tomu odpovídá i celá tato hra. Mimo to ale tento výherní automat obsahuje i všechno potřebné, aby hráčům poskytl nezapomenutelné herní zážitky.

Automat All For One Online Zdarma

 

Kvalita použité grafické stránky i animací není sice z těch nejlepších na trhu, ale na celkové kvalitě a dobrodružnosti daného automatu nic neubere. Celkové vzezření je pak docela pestrobarevné. Samotný průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je naprosto stejný jako u všech ostatních výherních automatů od vývojářské společnosti Habanero. Automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet aktivovaných výherních linií na každé zatočení záleží pouze na vás. Můžete aktivovat od 1 do 25 výherních linií. Nastavit je také možné hodnotu vsazených mincí a úroveň sázek. Spojení těchto tří hodnot dá dohromady celkovou hodnotu vaší sázky. Při hraní s minimálními hodnotami můžete roztočit válce již s 0,05 mincemi, což je skoro jako nic. Tento výherní automat si tak může zahrát opravdu kdokoli i hráči s minimem zkušeností a minimem peněz na hracím kontě. A to vše téměř bez žádného rizika.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti