Menu

Orca

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Orca

Hrací automat Orca online ZdarmaOrca je online hrací automat od společnosti Novomatic. V této hře dostanete šanci vyzkoušet si podmořské téma a k tomu se váže i použitá doprovodná hudba. Nicméně se jedná o něco více, než jen o hrací automat o kosatkách. Nesmí se zapomenout, že se jedná o hru s vysokým procentem návratnosti hráči. Jako u ostatních běžných her, i zde naleznete 5 válců, ale počet hracích linií zde byl rozšířen na úctyhodných 50 linií. Počet aktivních hracích linií je však nastavitelný a záleží pouze na vás, na kolik hracích linií si chcete vsadit.

Hrací automat Orca online Zdarma

 

Scatter symbol je pro hráče vždy přínosem a i v této hře vám jeho zobrazení na válcích přinese odměny. Získat můžete alespoň 10 volných zatočení, když se vám podaří najít tři a více těchto stejných symbolů. Hrací automat Orca je tím druhem hry, který hrají hráči, když si chtějí zahrát něco jedinečného. Pokud jste již unaveni příliš prudkými hracími automaty, pak u tohoto automatu se budete cítit oddechově.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti