Menu

Brilliants Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Brilliants Hot

Automat Brilliants Hot Online ZdarmaVýherní automat Brilliants Hot je automatovou hrou od společnosti Casino Technology, která vás rozhodně osloví svým nádherným třpytivým designem. Tento výherní automat je plný obrovských diamantů, na které by byl pyšný i samotný Šmak Strašlivý. Těmto diamantům byl propůjčen lesk a třpyt spolu s živými barvami v odstínech žluté, bílé, fialové, modré, červené a zelené.

Automat Brilliants Hot Online Zdarma

 

Co se týče vizuálních efektů, tak se tento výherní automat opravdu liší od ostatních. Nenajdete v něm jediný náznak jemnosti. Symboly automatu vypadají okázale a bombasticky. Ukrývají navíc obrovské bohatství, které čeká na některého z těch nejperspektivnějších hráčů. A červený diamant ve formě srdce bude všem připomínat slavný diamant zvaný Srdce oceánu.

Na levé straně herní obrazovky narazíte na menu a ovládací tlačítka pro doprovodný zvuk. Hodnota vámi vsazených mincí se může pohybovat od 0,01 do 0,25. Uprostřed ovládacího panelu můžete také nastavit počet aktivních výherních linií a na pravé straně se nachází tlačítko pro roztočení válců. Automat můžete také zobrazit na celou obrazovku.

Speciální herní symboly

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Hráči tak budou mít mnohem více šancí na získání výher. Před roztočením válců si hráči musí nejdříve nastavit hodnotu svých sázek. Jackpot představuje pouze deset mincí, ale více můžete vyhrát při využití wild symbolů a scatter symbolů. Ve hře je také násobitel výher, který vám přinese možnost během spinů zdarma vyhrát ještě více.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti