Menu

Flux

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Flux

Hrací Automat Flux Online ZdarmaVýherní automat Flux vám poskytne abstraktní herní prostředí, které si můžete užít kdykoli budete hrát online. Herní pole představuje spoustu abstraktních předmětů, které levitují ve vzduchu a jsou trojrozměrné. Tyto objekty jsou zároveň symboly tohoto automatu, které vypadají mírně futuristicky.

Hrací Automat Flux Online Zdarma

 

Co se týče grafické stránky, tak se tento výherní automat nepodobá naprosto žádnému jinému automatu. Jeho symboly ale nejsou až tak výjimečné. K oživení byly dodány alespoň zajímavé světelné efekty. Vaše hraní bude doprovázeno tematickým soundtrackem, který automat skvěle doplňuje a výrazně vylepší vaše herní zkušenosti. Jednotlivé válce nejsou na herní obrazovce vyznačeny konkrétně, ale symboly jsou seřazeny na válcích pod sebe tak, jak je to zvykem. Jednotlivé symboly jsou alespoň pestrobarevné a poskytnou vám tak nádhernou podívanou.

Speciální herní symboly

Bonusová hra se spiny zdarma je v tomto výherním automatu tím hlavním lákadlem. V jejím rámci si můžete například užít výhry z obou dvou stran nebo můžete získat také tři řádky symbolů navíc. Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastaven fixně a vy ho tak nemůžete ovlivnit. Při nastavování sázek tak budete nastavovat vždy pouze celkovou hodnotu vaší sázky. Nemáte možnost nastavit sázkou na každou výherní linii. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,10 do 100 mincí na jedno zatočení. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je žlutý symbol.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti