Menu

Esqueleto Explosivo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Esqueleto Explosivo

Esqueleto Explosivo Automat Online ZdarmaVýherní automat Esqueleto Explosivo je výrazně inspirovaný Mexikem a jeho kulturou. Na výherní obrazovce na vás čeká pět kostlivců, kteří hraní na různé hudební nástroje a každý z nich má na sobě tři lebky místo jedné. Každá lebka navíc umí zpívat.

Esqueleto Explosivo Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zasazen do jednoho mexického městečka v období večeru mrtvých. Při hraní vás bude doprovázet živá místní hudba a četné ohňostroje. Po otevření automatu se propletete několika tmavými uličkami a ocitnete se na jednom dvorku, kde se bude celá hra odehrávat. Všechny lebky zobrazené na kostlivcích jsou jiné a jinak nazdobené. Mají různé barvy, malování a také knírky. Po stisknutí tlačítka spin jednotlivé lebky zmizí pádem z kostlivců a na jejich místa svrchu spadnou lebky nové. Jakmile některé z lebek vytvoří výherní kombinaci, dají se do zpěvu. Poté zmizí a na jejich místo spadnou nové lebky. Nejzajímavější lebkou je však zlatá lebka, která vypadá jako Elvis, a která po zobrazení na válcích vybouchne.

Funkce automatu

Tento výherní automat neobsahuje žádné běžné herní funkce, ale místo toho hráčům nabízí explozivní wild symboly a padající symboly s násobiteli výher. Žádné další funkce zde nenajdete.

Na výherním automatu se nachází celkem 15 symbolů lebek, které jsou rozmístěny na 5 válcích a mohou tvořit výherní kombinace celkem na 17 výherních liniích. Počet výherních linií je nastaven fixně a vy si tak můžete nastavit pouze hodnotu celkové sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti