Menu

Birds on a Wire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Birds on a Wire

Hrací Automat Birds on a Wire Online ZdarmaVýherní automat Birds on a Wire je vtipnou automatovou hrou, ve které narazíte na spoustu různých ptáčků, které se na herní obrazovku slétávají z okolí. Veškerá herní pravidla se dozvíte jednoduše přímo z herní obrazovky. Ptáčci si v tomto automatu sedají na tři elektrické dráty, které jsou nabité elektrickou energií. Z tohoto pohledu ještě celý automat vypadá mírumilovně, ale za chvíli se dozvíte, že to tak zcela není. Jakmile stisknete tlačítko spin, slétnou se z okolí ptáčci a sednou si na dráty tohoto výherního automatu. Pokud si sednou alespoň tři ptáčci stejného druhu na jednu výherní linii, budou elektrifikováni a na jejich místo se následně usadí jiní ptáčci.

Hrací Automat Birds on a Wire Online Zdarma

 

Tento výherní automat online je opravdu srandovní a všechny herní symboly vypadají se svýma obrovskýma očima roztomile, ale méně inteligentně. Mezi jednotlivé herní symboly patří různí ptáčci, jako jsou papoušci, kohout, slepice nebo sovy. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je slepice, která vám vyplatí 12x hodnotu vaší sázky. Za ní následuje růžová sova a také papoušci.

Funkce automatu

Tento výherní automat sice neobsahuje klasické točící se válce, ale v podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat. Po získání výhry se použití ptáčci usmaží elektrickým proudem a zbude z nich jen padající peří. Na jejich místo přiletí ptáčci jiní a můžete tak vytvořit mnohem více výherních kombinací. Při každé následující výhře také budou zvýšeni násobitelé. Druhá získaná výhra obdrží násobitele 2x, třetí násobitele 3x a další násobitele 5x. Počet výherních linií v tomto automatu je nastaven na 17, ale jejich počet si můžete upravit podle sebe.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti