Menu

Need For Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Need For Spin

Výherní Automat Need For Spin Online ZdarmaVýherní automat Need For Spin je určen speciálně pro hráče, kteří milují rychlá auta a automobilové závody. Název tohoto automatu by tak klidně mohl být pozměněn na Need For Speed. Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi a celou hrou vás budou doprovázet zvukové efekty v podobě klaksonů, pneumatik nebo výstřelů z výfuku.

Výherní Automat Need For Spin Online Zdarma

 

Než se pustíte do hraní, podívejte se na jednotlivá auta a na výhry, které byste chtěli získat. Můžete aktivovat třeba spiny zdarma, při kterých se nebudete muset držet zpět a jen si naplníte svoje kapsy penězi. Pomoci vám mohou také wild symboly, které vás dovedou k ještě vyšším výhrám. A pro ty nejzarytější závodníky je tu i bonusová hra.

Tento výherní automat zdarma obsahuje 3D grafickou stránku, která výrazně vylepšuje celou herní atmosféru. Jednotlivé symboly jsou animované, ale při tom jsou elegantní a moderní. Tak už neváhejte a vyzkoušejte si tuto aktuální novinku.

Speciální herní symboly

Na pozadí automatu máte zobrazen tachometr, který bude měřit, jak rychle vaše auto dokážete řídit a jakých rekordů jste dosáhli.

Bonusový symbol uvidíte, i když budete ještě několik kilometrů daleko. Tento symbol je velký a má nápis Bonus. Nedbejte příliš na jeho vzhled, ale soustřeďte se spíše na adrenalin, který vám přinese. Když bonus aktivujete, vyberete si jedno závodní auto a postavíte se na start, jako jeden ze světových závodníků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti