Menu

Need For Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Need For Spin

Výherní Automat Need For Spin Online ZdarmaVýherní automat Need For Spin je určen speciálně pro hráče, kteří milují rychlá auta a automobilové závody. Název tohoto automatu by tak klidně mohl být pozměněn na Need For Speed. Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi a celou hrou vás budou doprovázet zvukové efekty v podobě klaksonů, pneumatik nebo výstřelů z výfuku.

Výherní Automat Need For Spin Online Zdarma

 

Než se pustíte do hraní, podívejte se na jednotlivá auta a na výhry, které byste chtěli získat. Můžete aktivovat třeba spiny zdarma, při kterých se nebudete muset držet zpět a jen si naplníte svoje kapsy penězi. Pomoci vám mohou také wild symboly, které vás dovedou k ještě vyšším výhrám. A pro ty nejzarytější závodníky je tu i bonusová hra.

Tento výherní automat zdarma obsahuje 3D grafickou stránku, která výrazně vylepšuje celou herní atmosféru. Jednotlivé symboly jsou animované, ale při tom jsou elegantní a moderní. Tak už neváhejte a vyzkoušejte si tuto aktuální novinku.

Speciální herní symboly

Na pozadí automatu máte zobrazen tachometr, který bude měřit, jak rychle vaše auto dokážete řídit a jakých rekordů jste dosáhli.

Bonusový symbol uvidíte, i když budete ještě několik kilometrů daleko. Tento symbol je velký a má nápis Bonus. Nedbejte příliš na jeho vzhled, ale soustřeďte se spíše na adrenalin, který vám přinese. Když bonus aktivujete, vyberete si jedno závodní auto a postavíte se na start, jako jeden ze světových závodníků.

No comments

Napsat komentář