Menu

Zeus King Of Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zeus King Of Gods

Výherní Automat Zeus King Of Gods Online ZdarmaZeus je tím nejdůležitějším bohem řecké mytologie, který inspiroval mnohé filmy nebo i literární díla. Zeus je znám jako bůh, který řídí počasí, spravedlnost a zákony. Zeus je obrovský a má spoustu síly.

Výherní Automat Zeus King Of Gods Online Zdarma

 

Výherní automat Zeus: King of Gods se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Od samého začátku hry vás bude tento výherní automat nabíjet přímo elektrizující energií. Naprosto vše v tomto výherním automatu se točí kolem Dia. Celkově se jedná o velmi podařenou hru, hlavně co se týče zvukové stránky a výher.

V tomto výherním automatu zdarma si můžete své sázky nastavit podle vlastních možností. Rozsah sázek se může pohybovat od 0,05 do 50,00. Počet výherních linií je v tomto výherním automatu fixní, což znamená, že musíte hrát vždy se všemi výherními liniemi. V nabídce je alespoň funkce automatické hry. Pokud se tedy roztáčením válců unavíte, tak je můžete nechat točit automaticky.

Herní symboly

Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny do třpytivé zlaté síně, ve které na vás bude dohlížet sám Zeus. Vyhrát můžete maximálně 10 000 mincí, které získáte za spojení pěti wild symbolů. Za spojení pěti symbolů Dia vyhrajete 1000 mincí. V nabídce tohoto výherního automatu je i bonusové kolo s násobitelem, který ale musíte najít. Jakmile získáte bonusový symbol, spustí se bonusová hra, ve které si musíte vybrat jednu ze soch Dia a odhalit počet vašich spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti