Menu

Crystal Crush

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crystal Crush

Crystal Crush Automat Online ZdarmaCrystal Crush je výherní automat od společnosti Playson, který vypadá sice jako tradiční výherní automat, což se v dnešní době už téměř nevidí. Celá akce se v tomto automatu odehrává na šestiúhelníkové herní ploše, kde musíte spojovat stejné symboly. Spojit jich lze pět i více. Vedle herního pole se nachází měřidlo bonusů, které může aktivovat až šest úrovní bonusů včetně násobitelů výher a extra wild symbolů. Tuto pestrobarevnou automatovou hru si můžete zahrát na jakémkoli zařízení se sázkami od 25 pencí až po 100 liber na jedno zatočení.

Crystal Crush Automat Online Zdarma

 

Rozvržení tohoto výherního automatu je opravdu nevšední. Neuvidíte žádné válce ani výherní linie. Místo toho uvidíte 61 různých rozvržení symbolů. Pole mají tvar šestiúhelníku, a když spojíte pět a více stejných symbolů, získáte výhru. Výherní symboly navíc budou následně odstraněny a na jejich místo budou doplněny symboly nové. Tato funkce bude aktivní až do chvíle, kdy se na válcích neobjeví žádná nová výherní kombinace.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším symbolem je oranžový symbol, který vám za spojení 9 nebo více symbolů vyplatí 6,4x hodnotu vaší sázky. Nebude zde chybět ani wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly.

Při hraní se zkuste zaměřit na diamantový symbol. Tyto symboly vám nevyplatí žádné výhry, ale mohou zaplnit měřič bonusů a při objevení se vedle výherní kombinace se změní na výherní symboly.

Za každý takovýto diamantový symbol bude zvýšena úroveň bonusů o jednu úroveň. Tato funkce se nazývá diamantový výbuch a celkem se může odehrát až šestkrát po sobě, protože je maximálně 6 bonusových úrovní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti