Menu

Jack On Hold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jack On Hold

Hrací Automat Zdarma Jack On HoldCítíte vzrušení při pohledu na naleštěné pistole, létající kulky a pytle plné peněz? Pokud ano, pak je výherní automat Jack on Hold pro vás tím pravým. Tento výherní automat zdarma oživuje dobrodružství zločince Jacka. Automat byl vytvořen pomocí technologie HTML 5, takže si ho klidně můžete vychutnat i na vašem mobilním telefonu. Jedná se o tříválec s 5 výherními liniemi, a i když se jedná o klasický výherní automat, je naprosto neodolatelný. Grafická stránka například připomíná 3D kreslené filmy.

Hrací Automat Zdarma Jack On Hold

 

Tento výherní automat je naplněn klasickými symboly, jako jsou zvony, červené sedmičky, ovoce, bary, náboje a samozřejmě nemůže chybět ani samotný Jack. Nábojnice je nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu a Jack zastupuje wild symbol. Tento výherní automat bohužel neobsahuje žádnou bonusovou hru ani spiny zdarma, ale wild symbol má hodně co nabídnout. Nahrazuje všechny ostatní symboly a zajistí vám tak obrovské výhry. Jack on Hold je skvělým přírůstkem do rodiny výherních automatů společnosti Wazdan Gaming. Zahrajte si ho a zažijte skvělé vzrušení, které vám tento výherní automat nabízí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti