Menu

Imperial Destiny

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Imperial Destiny

Hrací Automat Imperial Destiny Online ZdarmaVýherní automat Imperial Destiny je hrou, která se nese ve znamení obchodu. Tento výherní automat se vyznačuje vážným názvem, zlověstným prostředím a napjatým výrazem v obličeji hlavní postavy. Jednotlivá písmena názvu automatu se netřpytí, ale i tak vypadají jako naleštěné. Výherní automat Imperial Destiny obsahuje celkem 5 válců s 25 výherními liniemi.

Hrací Automat Imperial Destiny Online Zdarma

Některé výherní automaty pro vás vytváří fantazijní světy nebo se nechávají inspirovat televizními pořady a sportovními událostmi. Výherní automat Imperial Destiny hráčům nabízí něco úplně jiného. Přenese je do dávných dob, kdy vládl celé Číně císař Qin Shi Huang. Tento výherní automat je celý o nelítostném vládci, který začal svoji kariéru jako král, ale skončil jako první císař Číny. Vy si tento výherní automat můžete zahrát se stejnou ambicí, jako on a můžete získat opravdu vysoké výhry. Všechny použité symboly vám budou připomínat jeho dobu a narazíte tak na symboly dřevěných svitků, tabulek, náramků, zvonečků a terakotových vojáků. Vojáci zde jeví dojem, že jsou připraveni dát se ihned do boje a jejich postavy jsou stejně pevné, jako kdybyste je právě v tomto okamžiku vytesali z kamene. Není možné, že by někoho tento výherní automat nenalákal ke hraní.

Než začnete hrát tento výherní automat, tak máte mnoho možností sázek, které se mohou pohybovat od 1 do 50 kreditů. Pokud chcete být ambiciózní, tak můžete nastavit maximální sázku pouhým jedním kliknutím. Počet aktivních výherních linií závisí také pouze na vás. Automat si můžete zahrát i v režimu automatické hry, ve kterém můžete odehrát až 100 kol. Hazardní hra tohoto výherního automatu vám nabídne výběr mezi jadeitovým nebo zlatým náramkem. Tuto bonusovou hru si můžete zahrát až pětkrát po sobě a vyhrát nejvíce 32 000 kreditů. Rizikem je však možnost ztratit celou vaši dosavadní výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti