Menu

777 Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

777 Hot

automat 777 hot online zdarma Sedmičky byly odpradávna úzce spjaty s automaty, a je to dobře. Nevím, jaké jiné číslo by se hodilo k tomuto účelu lépe, sedmička je prostě top. V tomto tříválcovém automatu zdarma si sedmiček užijete opravdu dost a dost. Najdeme zde hned tři druhy těchto symbolů, které jsou doplněné klasickými ovocnými. Grafickou a hratelnostní stránku nabízí tento automat zdarma online více než precizní, vše funguje naprosto bezproblémově a budí dobrý pocit.

Automat 777 hot Online Zdarma

  • Automat zdarma nabízí 3 válce a 5 výherních linií
  • Vyplněná věž z mincí na pravém válci automatu spouští 15 otoček zdarma
  • Tři symboly stříbrných sedmiček srovnaných kdekoli na válcích mimo výherní linii spouští 30 volných her
  • Tři Hot sedmičky mimo výherní linii spouští 45 volných her.
  • Všechny výhry jsou v průběhu volných her trojnásobeny

Wazdan Gaming vlastní malý horký automat, který si můžete zahrát, pokud se horka nebojíte a chcete vyhrát některou z úžasných cen. Tento hrací automat zdarma má název Hot 777. Automat Hot 777 má tři válce, pět výherních linií a dostatek bonusových funkcí k udržení horké atmosféry po celou dobu vaší hry. Zcela uchváceni budete jistě z designu hlavní obrazovky, na které je vyobrazena poušť s kaktusy schovávajícími se ve slunečních paprscích.
Důležité ale nicméně je to, že se nemusíte soustředit pouze na grafickou stránku hry, protože má v nabídce i mnohem zajímavější věci.
Během hraní této hry budete doslova cítit, jak ze šťastných sedmiček přímo sálá teplo při čekání na nějakou horkou výhru, kterou vás mohou obdařit. Na válcích se objevují symboly hroznů, třešní, hrušek, citrónů, pomerančů, zvonů, švestek, červených sedmiček a zlatých sedmiček.
Podle jednotlivých symbolů vám může jejich dvojice nebo trojice přinést radost z fantastických cen.

Ve hře jsou tři rozdílné sedmičky plus symbol šťastné sedmičkové mince, která vám pomůže zčtyřnásobit vaše výhry. K tomu navíc můžete vyhrát spoustu volných zatočení, pokud se vám je podaří získat opakovaně. Když se podíváte na výplatní tabulku na hlavní obrazovce, uvidíte, že sesbírání devíti zlatých mincí a třech sedmiček vám přinese 15 volných zatočení. Zobrazení třech zlatých sedmiček nebo třech horkých sedmiček kdekoli na válcích vám uvolní 30 volných zatočení v případě zlatých sedmiček a 45 volných zatočení v případě horkých sedmiček.
Navíc jsou všechny vaše výhry z volných zatočení násobeny třemi a během hry mohou být volná zatočení znovu obnovena.
Wazdan Gaming vytvořili výherní automat Hot 777 slot speciálně za účelem poskytnutí jedinečné šance na zvýšení vašich peněžních výher. Automat online zdarma využívá Unity engine, který zajišťuje jeho bezproblémové fungování. Vám tak pouze stačí kliknout na tlačítko zatočit a sledovat, co se bude dít. Tuto hru byste měli zkusit, protože možná v budoucnu už nedostanete tolik šancí k získání snadných výher. Dobře se bavte!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti