Menu

Arcader

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Arcader

Automat Arcader Online ZdarmaVýherní automat Arcader je moderním zpracováním výherního automatu s retro tématem. Také se na tento výherní automat ale můžete dívat jako na kombinaci klasického ovocného výherního automatu s hrou Vesmírní nájezdníci.

Automat Arcader Online Zdarma

Tento výherní automat je zasazen na povrch jedné planety a na válce bude pozvolna padat jeden obrovský meteorit. Na pozadí automatu je vyobrazena noční obloha s několika planetami. Jednotlivé válce se nachází uprostřed herní obrazovky a vypadají jako právě vystřelené ze země. Naprosto všechny použité symboly vypadají jako vytvořené z miniaturních pixelů. Tyto pixely ale mohou pro vytvoření výher také změnit tvar nebo barvu. Všechny symboly mají nádherně pestré barvy a jedná se o vyzkoušené klasické symboly, jako jsou sedmičky, zvony a třešně. Během točení válci se můžete také zaposlouchat do doprovodné elektronické hudby, která bude hrát pořád dokola. Veškeré důležité události pak budou ohlášeny ženským počítačovým hlasem.

Funkce automatu

Tento výherní automat zdarma obsahuje dvě různé funkce. Jsou zde wild symboly se spiny zdarma a také můžete narazit na záhadný bonus. I když se tento výherní automat nepodobá klasickým automatům, jedná se o klasický pětiválec s 15 fixně nastavenými výherními liniemi. Před začátkem hry si nastavte hodnotu celkové sázky a nebudete muset nastavovat sázku na každou výherní linii zvlášť.

Pro získání výher musíte na válcích tohoto automatu spojit alespoň tři symboly v jedné řadě, za které získáte výhry ve směru zleva doprava. Nejhodnotnějším symbolem je symbol Bar, který vám za spojení pěti stejných symbolů vyplatí 20x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti