Menu

Starlight Kiss

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Starlight Kiss

Výherní Automat Starlight Kiss Online ZdarmaStarlight Kiss je pětiválcový online video automat od společnosti Microgaming se 30 výherními liniemi, který velmi pravděpodobně osloví všechny nenapravitelné romantiky. Není to poprvé, co společnost Microgaming vydala romanticky laděný výherní automat. Dalšími podobnými tituly jsou dramatický Immortal Romance a luxusnější The Finer Reels.

Výherní Automat Starlight Kiss Online Zdarma

 

Logo hry Starlight Kiss je wild symbolem a zastupuje všechny ostatní symboly na válcích, mimo scatter symbol panského sídla. V této hře se vám vyplatí si na scatter a wild symboly dávat pozor, jsou totiž těmi nejcennějšími symboly vůbec. Scatter symboly jsou trošku zajímavější, protože vám nabízí dvojitou výhodu. Získáte za ně výhru a navíc vám spustí bonusovou volnou hru. Navíc když získáte 5 scatter symbolů panského sídla při hře s nejvyššími sázkami, vyhrajete jackpot.

Hráči se po získání 3 a více scatter symbolů mohou těšit na 14 volných zatočení s dvojnásobnými výhrami po celou dobu jejich volných zatočení. Dalším bonusem je romantický bonus, který je aktivován romantickým bonusovým symbolem, když se zobrazí na válcích 2, 3 a 4. Ke zvýšení vašich bonusových výher musíte vyplnit váš bonusový měřič. Toho můžete docílit, když si na obrazovce zvolíte 3 až 10 objektů a získáte tak srdce a mince. Srdce vám napomohou v plnění vašeho bonusového měřiče a výrazně tak zvýší vašeho bonusového násobitele. Pamatujte si ale, že některé předměty vám přinesou více srdcí než jiné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti