Menu

Pure Platinum

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pure Platinum

Hrací Automat Pure Platinum Zdarma OnlinePokud víte něco o luxusu, pak jistě také víte, že bronz, stříbro a zlato už nejsou těmi nejvyhledávanějšími kovy. Pokud chcete být v dnešní době in, musí se na vás třpytit také trochu opravdové platiny. Vývojáři z Microgaming vás nyní mohou chytit na svůj platinový háček. Je jím tento pětiválcový video automat se 40 zářivými výherními liniemi. A pro své výhry používá výherní automat Pure Platinum řadu luxusních herních symbolů.

Hrací Automat Pure Platinum Zdarma Online

 

Wild symbolem je zde symbol Pure Platinum a během hlavní hry i během volné bonusové hry se může objevit i jako stacked wild symbol. Na válcích nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol platinové desky.
Pro spuštění volné bonusové hry potřebujete právě 3, 4 nebo 5 symbolů této platinové desky. Před tím, než se vám ale spustí bonusová volná hra, vám bude vyplacena výhra za scatter symboly. Tato výhra se může rovnat až stonásobku vaší celkové sázky za získání pěti scatter symbolů. Šťastlivci pak budou přesměrováni na druhou herní obrazovku, kde si budou moci vybrat jednu z možností volné bonusové hry. Můžete si zvolit buď 10 volných zatočení s násobitelem 5x, 20 volných zatočení s násobitelem 2x nebo 50 volných zatočení. Volná zatočení nemohou být během bonusové hry znovu obnovena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti