Menu

Davinci Codex

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Davinci Codex

Automat Davinci Codex Online ZdarmaPokud jste už někdy slyšeli o slavném italském mistru Leonardu Da Vincim, tak si tento výherní automat zdarma rozhodně oblíbíte. Leonardo je jedním z těch podivínů, kteří vynalezli spoustu věcí a přispěli také do světa umění. Tento výherní automat zdarma vás nechá nahlédnout nejen do zákulisí jeho zajímavého života, ale tak vám vyplatí bohaté výhry. Budete si tak moci splnit i ty nejdivočejší sny. Davinci Codex je výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti GameArt. Stejně jako všechny ostatní výherní automaty zdarma, které tato společnost vytvořila, i tento automat se pyšní grafickou stránkou, animacemi a dalšími mediálními prvky, které jsou na té nejvyšší úrovni.

Automat Davinci Codex Online Zdarma

 

Všechny symboly a celá grafika tohoto automatu je v podstatě vždy nějak spojena s životem Leonarda Da Vinci. Jako nikdy dříve je právě ve výherním automatu o Leonardu Da Vinci důležitá celková kvalita této hry. Na druhou stranu se ale jedná o velmi jednoduchý výherní automat zdarma, kterému ihned porozumíte. Automat obsahuje běžných 5 válců, ale počet výherních linií je poněkud nevšední. Je zde celkem 100 výherních linií a tento počet výherních linií je fixní. Musíte si tak vsadit vždy na všech 100 výherních linií. Tak vysoký počet výherních linií ale poskytuje velmi vysoké šance na získání výher. Navíc tento výherní automat zdarma obsahuje také režim automatické hry a mini hazardní hru. Symboly tohoto výherního automatu zdarma se dělí dva druhy. Prvním z nich jsou klasické symboly hracích karet od 9 do krále. Druhým druhem jsou tematické symboly spojené s životem a prací Leonarda Da Vinci. Je asi jasné, že právě tyto symboly vám přinesou ty nejvyšší možné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti