Menu

Down the Pub

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Down the Pub

Hrací Automat Down the Pub Online ZdarmaDown the Pub je výherní automat, který zve všechny hráče do jedné útulné irské hospůdky. Válce tohoto automatu jsou tak podle očekávání naplněny tradičními symboly v podobě čtyřlístků, vousatých zrzavých postaviček a půllitrů piva. Pozadí tohoto výherního automatu vypadá také tradičně a zahlédnout zde můžete výčep, televizní obrazovku a dřevěný bar.

Hrací Automat Down the Pub Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nabídne 15 fixních výherních linií, bonusovou hru, násobitele výher a spiny zdarma. Všechny tyto speciální funkce vám při hraní automat Down the Pub dostupného na platformách společnosti Playson zajistí skvělou zábavu.

Než si objednáte nějaký drink na baru, musíte si vybrat, s jakou sázkou válce tohoto automatu roztočíte. Na každou výherní linii je možné vsadit částku v rozmezí od 0,02 až do 5,00 mincí. Celková sázka se tak může pohybovat od 30 centů až do 75 dolarů. Počet výherních linií je nastaven fixně, proto budete mít při každém zatočení válci maximální šance na získání skvělých výher. Zjednodušení nastavení sázek vám umožní tlačítko Max. bet, které se nachází pod válci v ovládacím panelu a maximální sázku dokáže nastavit pomocí jednoho kliknutí.

Herní symboly

Tento výherní automat neobsahuje příliš mnoho symbolů. Najdete zde proto nápis Welcome Best Pub, čtyřlístek, sendvič, nádobku s oříšky, sklenice brandy, půllitr piva a další. Mezi symboly také patří symbol s nápisem Bonus.

Výplaty tohoto výherního automatu nejsou vůbec špatné. Barel s pivem vám například přinese 1000x hodnotu vaší sázky, když jím zaplníte celou výherní linii. Za stejnou výherní kombinaci z půllitru a sendviče získáte nádherný 750násobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti